Aicookbook

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סמארטפון AI – הכירו את הAI Pin החדש של יוצאי אפל

שתפו

זמן קריאה 2 דקות

סמארטפון שיודע לפניכם מה אתם צריכים, הוא יודע מתי להקליט, איזה מוסיקה להשמיע לכם בהתאם למצב, לתת לכם המלצות תזונתיות ולהקרין את מסך האפשרויות על כף היד.

Humane השיקה את המכשיר הראשון שלה, ה-AI Pin.

זה נראה כמו סיכה קטנה, הסיכה עצמה היא מכשיר מרובע הנצמד בצורה מגנטית לבגדים או למשטחים אחרים. הסיכה מופעלת על ידי סוללות. מה שאומר שאפשר להחליף סוללות חדשות לאורך כל היום כדי שה-Pin ימשיך לפעול. אנחנו לא יודעים כמה זמן מחזיקה סוללה בודדת, אבל המכשיר נשלח עם שני “מאיצי סוללה”. הוא מופעל על ידי מעבד Snapdragon של קוואלקום ומשתמש במצלמה, חיישני עומק ותנועה כדי לעקוב ולתעד את סביבתו. יש לו רמקול מובנה, שה-Humane מכנה “רמקול אישי”, ויכול להתחבר לאוזניות אלחוטיות.

מכיוון שאין מסך, Humane המציאו דרכים חדשות לאינטראקציה עם המכשיר. זה נועד בעיקר להיות מכשיר מבוסס קול, אבל יש גם את מקרן הלייזר הירוק שראינו בהדגמות, שיכול להקרין מידע על היד שלכם.. ה-Pin לא תמיד מקליט או מאזין, אלא דורש ממך להפעיל אותו באופן ידני. יש לו “אור אמון”, אשר מהבהב בכל פעם שה-Pin מקליט.

המסמכים מראים כי Humane רוצה שה-Pin ייחשב למכשיר עצמאי לחלוטין, ולא כאביזר לסמארטפון שלך. ב 699 דולר, תקבלו את הסיכה, מטען ושני מאיצי הסוללה. אבל הסיפור האמיתי הוא שזה עולה 24 דולר לחודש עבור מנוי הומני, הכולל מספר טלפון ונתונים סלולריים בשירות האלחוטי הממותג של Humane שפועל על הרשת של T-Mobile, אחסון בענן לתמונות וסרטונים, ויכולת ליצור שאילתות בלתי מוגבלות של דגמי AI.

מערכת ההפעלה של ה-Pin נקראת Cosmos, ובמקום לפעול כאוסף של אפליקציות, נראה כי Humane מדמיינת מערכת חלקה יותר שיכולה לקרוא ל-AIs שונים וכלים אחרים לפי הצורך. זה נשמע קצת כמו מערכת התוספים של ChatGPT, שדרכה אתה יכול לצרף תכונות או נתונים חדשים לחוויית הצ’אטבוט שלך – שעוקבת אחר דיווחים שה-Pin יופעל על ידי GPT-4.

ה-Pin יכול לכתוב הודעות שנשמעות כמוכם, ויש תכונה שתסכם עבורכם את תיבת הדואר הנכנס שלך. הסיכה יכולה גם לתרגם שפות ולזהות מזון כדי לספק מידע תזונתי. יש תמיכה בהשמעת מוזיקת ​​Tidal, הכוללת “DJ AI” שבוחר עבורך מוזיקה בהתבסס על ההקשר הנוכחי שלך. הוא יציע גם תכונות צילום ממוקדות בינה מלאכותית.

ברור ש-Human שואפים שה-Pin יהיה מכשיר עצמאי ופשוט, אבל יש דרך לנהל את המכשיר: כלי שנקרא Humane.center, שבו אתם אמורים להגדיר ולהתאים אישית את המכשיר לפני שתתחילו להשתמש בו . לא ברור אם זה אתר אינטרנט או אפליקציית טלפון, אבל זו הדרך שבה תוכלו לגשת להגדרות, לסרטונים ולתמונות שאספתם בזמן שענדתם את הסיכה.

ההזמנות ל-AI Pin החלו ב-16 בנובמבר, ובחברה מצהירים ש”זו רק ההתחלה”.

אל תשארו מאחור. הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


תוכן עניינים

למקרה שפספסתם>>

easy-life-chatgpt
knowledge

4 דרכים שבהן ChatGPT מקל על חיי

chatgpt-tip-spliter
Cheatsheet

ChatGPT עושה חשבון – מגלה לכם כמה טיפ להשאיר ויחלק את החשבון בין החברים

אתם בכיוון הנכון 👑

הפוסט שצפיתם בו עכשיו הוא רק קצה הקרחון.
תחום ה-AI מתפתח במהירות מטורפת וכל יום יוצאים כלים חדשים שיכולים לשפר לכם את היעילות ולהגדיל לכם את השורה התחתונה.
הרשמו לניוזלטר וקבלו את העדכונים הכי מעניינים בתחום ישר למייל


יש קבוצת ווטסאפ ואתם מוזמנים!
בקבוצה אפשר לשאול, לשתף ולהתעדכן. כתבו את המייל שלכם ונשלח לכם קישור להצטרפות


אל תשארו מאחור 😱
הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


דילוג לתוכן