Aicookbook

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

AI צ’אטבוטס – איזה לבחור ומתי – בואו נעשה סדר

צטבוט AI

שתפו

זמן קריאה 2 דקות

צ’אטבוטי הבינה המלאכותית המובילים

צ’טבוטים מבוססי בינה מלאכותית עשו דרך לא קטנה מאז ש-OpenAI פרסמה את ChatGPT. הם יכולים לעזור בניתוח, יצירת תוכן, כתיבת קוד, סיכום מסמכים, יצירת תמונות, במחקר ומשימות מורכבות אחרות. והכי כיף, חלק מהם כמו -ChatGPT, בארד, קופיילוט ו-Pi – בחינם (חלקית או בצורה מלאה). ChatGPT, Claude, Perplexity ו-Poe מציעים תוכניות חינם ומנויי פרימיום החל מ-$20 לחודש.

בואו נבדוק את ה AI chatbots החזקים בעולם

ChatGPT הצאטבוט מבוסס AI שהתחיל את הטירוף. הגרסה החינמית מאפשרת להשתמש במודל 3.5 שהו מצויין למשתמשים שרוצים לבצע משימות בססיות עם הצאט ובחינם. הגרסה בתשלום מעניקה למנויים גישה ל-GPT-4, DALL·E, העלאות קבצים, תכונות בטא, גלישה באינטרנט עם Bing, למעלה מ-1,000 תוספים של צד שלישי, יכולת ליצור צ’אטבוטים מותאמים אישית (GPTs), ובקרוב, חנות מלאה ב-GPTs. בשונה מגוגל בארד התשובות הן יותר רחבות ומפורטות ופחות טכניות ועובדתיות.

Claude הצ’אט בוט הזה חרט על דגלו את היכולת לבצע משימות עם רמות הקשר רחבות, מה שהופך אותו לטוב מאוד למשימות כמו סיכום מאמרים גדולים וניתוח מסמכים שתעלו. מנויים מקבלים גישה למודלים ולתכונות הביטא העדכניות ביותר.

Google Bard – מבית גוגל ומכאן נגזר גם סט היכולות המרשים – מתחבר ל-Google Docs, Google Drive, Gmail, YouTube, טיסות, מלונות ומפות. פועל על מודל Gemini Pro ומאפשר כל יום לבצע יותר ויותר דברים מטורפים. הוא בגדול מאפשר לבצע את רוב הדברים שמאפשרים האחרים והטון שלו יותר דומה לשפה ה”גוגלית”. חזק וחינמי. לדעתינו יותר תכלסי ופחות

Microsoft Copilot  מבוסס (GPT-4) משתמש באינטרנט ובפלאגינים של Instacart, Kayak, Klarna ו-Shop. אם אתם רוצים לשפר את הקקוד שלכם, דברו איתו.

Perplexity מספקת את התשובות הטובות ביותר לשאלות עם חיפוש מעמיק ומקורות מידע. דגמי קוד פתוח של Meta ו-Mistral AI זמינים ב-Labs. אם אתם רוצים כלי לניתוח נתונים, תוכניות עסקיום וכו, נסו אותה.

Pi  מייחד את עצמו כצ’אט יותר אינטליגנטי רגשית ומותאם אישית. יש לכם שאלות אישיות, חברתיות ואם רוצים קצת יותר רגש, זה הצאט בוט עבורכם.

Poe הוא מארח. תוכלו למצוא 27 צ’אטבוטים רשמיים המופעלים על ידי הדגמים העדכניים ביותר של Anthropic, Google, Meta, Mistral AI, OpenAI ו-Stability AI. הוא גם מאפשר ליצור צ’אטבוטים מותאמים אישית . מנויים מקבלים גישה לדגמים העדכניים ביותר.

עכשיו שאתם מכירים את הצ’אטבוטים מבוססי AI המובילים, בואו נדבר על הסושיאל מדיה.

AI Chatbots במדיה חברתית

Meta השיקה צ’אטבוט Meta AI שיכול ליצור תמונות ולחפש באינטרנט עם Bing ב-Messenger, Instagram ו-WhatsApp.

Quora משלבת את הבוט ChatGPT מפלטפורמת הבינה המלאכותית שלה, Poe, בתשובות.

My AI של Snapchat היה אחד מצ’אטבוטי הבינה המלאכותית הראשונים שמשתמשים יכלו לשלב בצ’אטים קבוצתיים.

X, בעבר טוויטר, השיקה את Grok, יש לו גישה ל-X פוסטים/ציוצים כ”מקורות” לתגובות.

צ’טבוטים מותאמים אישית

אם אתם רוצים צ’טבוט AI שמותאם יותר לצרכים שלכם, אתם יכול ליצור צ’אטבוטים מותאמים אישית תוך פחות מעשר דקות ולאמן אותם על המידע שלכם.

ChatGPT מאפשר למנויים ליצור GPTs – צ’אטבוטים המשתמשים ב-GPT-4 עם גלישה באינטרנט, DALL·E וניתוח קוד עם הוראות מותאמות אישית, קבצי ידע ופעולות להשלמת משימות ספציפיות.

Microsoft Copilot Studio מאפשר למשתמשי 365 ליצור חוויות Copilot מותאמות אישית.

משתמשי Poe יוצרים צ’אטבוטים מותאמים אישית באמצעות שמונה מדגמי הבינה המלאכותית הפופולריים ביותר. אתה יכול לתת לכל צ’אט בוט הוראות ספציפיות לביצוע עבור כל שיחה.

הצאטים פועלים בפלטפורמות עצמן. אם אתם רוצים צ’טבוט מותאם אישית שתוכלו לשתף אותו מחוץ לפלטפורמות ולהטמיע באתר, תציצו כאן

אל תשארו מאחור. הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


תוכן עניינים

למקרה שפספסתם>>

work-productivity-tips-with-chatgpt
knowledge

8 טיפים לפרודוקטיביות בעבודה עם ChatGPT!

ai-digital-marketing-guide
knowledge

מדריך AI לשיווק דיגיטלי

אתם בכיוון הנכון 👑

הפוסט שצפיתם בו עכשיו הוא רק קצה הקרחון.
תחום ה-AI מתפתח במהירות מטורפת וכל יום יוצאים כלים חדשים שיכולים לשפר לכם את היעילות ולהגדיל לכם את השורה התחתונה.
הרשמו לניוזלטר וקבלו את העדכונים הכי מעניינים בתחום ישר למייל


יש קבוצת ווטסאפ ואתם מוזמנים!
בקבוצה אפשר לשאול, לשתף ולהתעדכן. כתבו את המייל שלכם ונשלח לכם קישור להצטרפות


אל תשארו מאחור 😱
הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


דילוג לתוכן