Aicookbook

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

4 יכולות AI של Gmail שיעזרו לכם לחסוך זמן

gmail AI

שתפו

זמן קריאה 2 דקות

1. “עזור לי לכתוב”

“עזור לי לכתוב” יכול ליצור טיוטות דוא”ל על סמך הנחיות פשוטות. היכולת זמינה כרגע כחלק מתוכנית Workspace Labs, ואתם יכול להירשם כדי להצטרף לתוכנית כאן. לאחר שתהיה לכם גישה לכלי, תוכלו לראות את הסמל “עזור לי לכתוב” בכתיבת אימייל חדש ב-Gmail. חפשו את הכוכב עם עיפרון, והוסיפו prompt שמסביר על במה תרצה שהמייל יעסוק – לדוגמא לבקש מחבר המלצות על ספרים, במיוחד ספרי מתח המתרחשים באזורים ציוריים. ברגע שתקליקו על “צור”, תראו טיוטה על סמך ההנחיה שלכם. בחרו “הוסף” או “צמצם” כדי להתאים לרצונות שלכם. אפשר לבחור גם את הסגנון והפוך את הדוא”ל לך לפורמלי יותר, חדשני יותר או קצר יותר, בהתאם לצרכים שלכם. אתם גם יכולים לנסות “אני מרגיש בר מזל” ולתת ל “עזור לי לכתוב” לבחור לכם את הטון. Gmail גם הוסיפה לאחרונה את היכולת למשוך פרטים מהשרשור הקודם כדי לעזור להשלים פערים הקשריים.

gmail help me write

2. כתיבה חכמה – Smart Compose

כתיבה חכמה מצויינת למצבים בהם אתם לא צריכיםעזרה בכתיבה מאפס, אבל עדיין תשמחו להצעות לשיפור.ההצעה תוצג עם הכתיבה ובהקלקה תוכלו לקבל אותה ולהמשיך בכתיבה. האפשרות יעילה במיוחד שכותבים בשפה שאינה שפת אם ויכולה לאפשר אוצר מילים רחב יותר.

3. תשובה חכמה – Smart Reply

היכולת לענות תוך שניות מבלי להקליד דבר. תכונה זו יוצרת עד שלוש תגובות אפשריות למיילים שאתם מקבלים. בשתי הקלקות תוכלו לבחור ולשלוח את התגובה.

Smart Reply משתמש בטכנולוגיית למידת מכונה מתקדמת על סמך דוגמאות מהעבר, כדי לזהות קבוצה מתאימה של תשובות פוטנציאליות מתוך קבוצה גדולה של תגובות מגוונות. משמעות הדבר היא שבמקום תשובות פשוטות כמו “כן”, “לא” או “אולי”, תראו אפשרויות ניואנסיות יותר כמו “נשמע נהדר, אני בעניין”, “מצטער, אני לא מצליח להגיע”. מחר,” או “מדהים, אני אהיה שם!”

“צוות Gmail ערך מחקר משתמשים ומצא שהקלדת אפילו תשובות מסוג זה גוזלת מעט זמן אז חשבנו שזו הזדמנות טובה עבורנו לעשות משהו כדי לעזור.”

4. טאבים בתיבת הדואר הנכנס

תיבת הדואר הנכנס צריכה להיות קלה לניווט.  טאבים של Gmail מסתמכים על מערכת סיווג כדי להחליט לאן הודעת דוא”ל צריכה להגיע על סמך אותות שונים, כמו מי שלח את האימייל. לאחר מכן, ההודעות נכנסות לאחת מחמש כרטיסיות תיבת דואר נכנס שונות: ראשי, קידום מכירות, חברתי, עדכונים ופורומים.  אם מופיעה הודעה בכרטיסייה אחת ששייכת לאחרת, אתם יכולם לגרור את האימייל הזה לסיווג הנכון שלו כדי לעזור לאמן את המודל לפי ההעדפות האישיות.

Tabbed Inbox gmail

אל תשארו מאחור. הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


תוכן עניינים

למקרה שפספסתם>>

work-productivity-tips-with-chatgpt
knowledge

8 טיפים לפרודוקטיביות בעבודה עם ChatGPT!

ai-digital-marketing-guide
knowledge

מדריך AI לשיווק דיגיטלי

אתם בכיוון הנכון 👑

הפוסט שצפיתם בו עכשיו הוא רק קצה הקרחון.
תחום ה-AI מתפתח במהירות מטורפת וכל יום יוצאים כלים חדשים שיכולים לשפר לכם את היעילות ולהגדיל לכם את השורה התחתונה.
הרשמו לניוזלטר וקבלו את העדכונים הכי מעניינים בתחום ישר למייל


יש קבוצת ווטסאפ ואתם מוזמנים!
בקבוצה אפשר לשאול, לשתף ולהתעדכן. כתבו את המייל שלכם ונשלח לכם קישור להצטרפות


אל תשארו מאחור 😱
הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


דילוג לתוכן