Aicookbook

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ככה תשפרו את המכירות והשיווק עם AI

ai marketing

שתפו

אוטומצית AI כבר משפיעה על המכירות והשיווק ונראה שהיא תמשיך לעשות זאת. מחקר של Harvard Business Review מצא שחברות המשתמשות בבינה מלאכותית למכירות ושיווק יכולות להגדיל את הלידים שלהן ביותר מ-50%, להפחית את זמן השיחה ב-60-70% ולהוזיל עלויות של 40-60%. בהתחשב במספרים הללו, ברור שעסקים המבקשים לשפר את השורה התחתונה שלהם צריכים להתחיל ללמוד איך ניתן לשלב AI בחברה. איך מתחילים, מספר דוגמאות:
זמן קריאה 2 דקות

אוטומצית AI כבר משפיעה על המכירות והשיווק ונראה שהיא תמשיך לעשות זאת. מחקר של Harvard Business Review מצא שחברות המשתמשות בבינה מלאכותית למכירות ושיווק יכולות להגדיל את הלידים שלהן ביותר מ-50%, להפחית את זמן השיחה ב-60-70% ולהוזיל עלויות של 40-60%. בהתחשב במספרים הללו, ברור שעסקים המבקשים לשפר את השורה התחתונה שלהם צריכים להתחיל ללמוד איך ניתן לשלב AI בחברה. איך מתחילים, מספר דוגמאות:

שילוב AI לשיפור המכירות

Email Marketion – אנחנו לא מחדשים לכם ש Email Marketing זה ערוץ מצויין להגדלת המכירות. אבל שליחת מאות או אפילו אלפי מיילים ומעקב אחר התגובות שלהם יכול להיות מתיש. עם פתרונות בינה מלאכותית כמו Levity, תגובות דוא”ל מנוטרות, מסווגות ומתוייקות איך שתרצו. הסרת הצורך בניטור ידני של תשובות, סימון המיילים ויצירת סגמנטציה מפנה לכם זמן להתרכז יותר באסטרטגיה ופחות בעבודה הטכנית. דוגמא טובה אפשר לראות בסיפור ההצלחה של בינה מלאכותית במכירות של Incendium, חברת ייעוץ לצמיחה B2B.‍

חיזוי ביקושים– בינה מלאכותית מאפשרת יצירת תחזיות מכירה אוטומטיות ומדויקות המבוססות על כל האינטראקציות עם הלקוח ותוצאות מכירות היסטוריות.‍ כך תוכלו להציע ללקוחות את מה שמתאים להם ולהגדיל את יחס ההמרה.

ניהול לידים – AI מסייע בתעדוף והערכת איכות לידים. כלי הבינה המלאכותית עוזרים לאנשי מכירות לתעדף לקוחות על סמך ההסתברות שלהם לבצע המרה. בעזרת AI, האלגוריתם יכול לדרג את ההזדמנויות או ההפניות בפייפלין על סמך סיכוייהם להיסגר בהצלחה על ידי מידע היסטורי על לקוח, פרסומים במדיה חברתית, והיסטוריית האינטראקציות של המכירות עם הלקוח.

שילוב AI לשיפור השיווק

כמנהלי שיווק אתם יודעים שמציאת איזון בין יעילות תפעולית וחווית הלקוח היא המפתח. אחת הדרכים הטובות ביותר לייעל את שתיהן היא בעזרת הטמעת פתרונות טכנולוגיים חכמים.

הנה מספר דרכים טובות לעשות זאת:

מחקר שוק – אל תתנו למשוב מלקוחות ולתגובות אחרות ללכת לפח. כלי AI מנתחים את המידע במהירות, חוסכים את  הצורך בתיוג ידני ומציגים תובנות מבוססות נתוני אמת.

ניתוח מתחרים – במקום להקדיש שעות לגלול בין פרסומים, פוסטים וציוצים של מתחרים, השתמש בבינה מלאכותית כדי לסווג פעילויות לפי נושאים ולהציג מגמות.‍

זיהוי תמונה – עם Computer Vision, מחשבים ומערכות יכולים להסיק משמעות מתמונות , סרטונים ואלמנטים ויזואלים נוספים.  כמנהלי שיווק אתם יכולים יכולים להשתמש בזה כדי לנתח את מיליוני התמונות המתפרסמות מדי יום באתרי המדיה החברתית כדי לקבל תובנות איך והיכן נעשה שימוש במוצרים או בשירותים. גך גם ניתן למדוד המודעות למותג בדרכים חדשות.‍

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) – באופטימיזציה למנועי חיפוש, המונח “נפח חיפוש” מודיע לנו כמה אנשים מחפשים מונחים וביטויים ספציפיים בזמן שהם מחפשים פריטים או שירותים. כיום נעשה שימוש באלגוריתמים של למידת מכונה (ML) כדי להבין טוב יותר את הכוונה מאחורי השימוש במונחי חיפוש, כמו גם את מהות החיפושים. אפשרות נוספת היא לנתח טקטיקות של קידום אתרים של מתחרים כדי לזהות חורים, או לנצל מילות מפתח שהמתחרים לא משתמשים בהן.

AI כאן ומאפשר לנו להפוך משימות לאוטומטיות ומפנה לנו זמן ליותר טקטיקה ואסטרטגיה. אתם יכולים להתחיל להשתמש בבינה מלאכותית כבר היום כדי לשפר את המכירות והשיווק שלכם.

ואנחנו כאן כדי שתשארו מעודכנים. כן, כן עולם ה AI לא נח לרגע. כל יום יש עוד כלים, חדשות ועדכונים שיכולים להיות כלי עבורכם לעשות עוד קפיצה בפרודקטיביות שלכם. אל תשארו מאחור, התצטרפו ל 5,000+ שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>

אל תשארו מאחור. הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


תוכן עניינים

למקרה שפספסתם>>

work-productivity-tips-with-chatgpt
knowledge

8 טיפים לפרודוקטיביות בעבודה עם ChatGPT!

ai-digital-marketing-guide
knowledge

מדריך AI לשיווק דיגיטלי

אתם בכיוון הנכון 👑

הפוסט שצפיתם בו עכשיו הוא רק קצה הקרחון.
תחום ה-AI מתפתח במהירות מטורפת וכל יום יוצאים כלים חדשים שיכולים לשפר לכם את היעילות ולהגדיל לכם את השורה התחתונה.
הרשמו לניוזלטר וקבלו את העדכונים הכי מעניינים בתחום ישר למייל


יש קבוצת ווטסאפ ואתם מוזמנים!
בקבוצה אפשר לשאול, לשתף ולהתעדכן. כתבו את המייל שלכם ונשלח לכם קישור להצטרפות


אל תשארו מאחור 😱
הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


דילוג לתוכן