Aicookbook

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יכולות AI בדפדפן שלכם – העתיד כבר כאן

Bing AI

שתפו

כאשר בינה מלאכותית מייצרת כעת יצירות אמנות משלה ומפיקה טקסט בעל צליל טבעי לפי דרישה, עלינו לרמה חדשה לגמרי של תחכום. הכלים החזקים הללו משולבים בכל האפליקציות שאנו משתמשים בהן מדי יום, וזה כולל דפדפני אינטרנט.
זמן קריאה 3 דקות

בינה מלאכותית פועלת בשקט מאחורי הקלעים של האפליקציות והגאדג’טים שלנו כבר שנים רבות – מפרשת את הפקודות הקוליות שלנו, ממליצה על רשימות השמעה של מוזיקה, בוחרת את המילה הבאה עבורנו במקלדת הטלפון שלנו – אבל בחודשים האחרונים טכנולוגיית הבינה המלאכותית פרצה ונכנסה לחיינו בכל התחומים.

כאשר בינה מלאכותית מייצרת כעת יצירות אמנות משלה ומפיקה טקסט בעל צליל טבעי לפי דרישה, עלינו לרמה חדשה לגמרי של תחכום. הכלים החזקים הללו משולבים בכל האפליקציות שאנו משתמשים בהן מדי יום, וזה כולל דפדפני אינטרנט.

מיקרוסופט מובילה את הדרך עם דפדפן ה-Edge שלה, אבל אחרים עוקבים במהירות מאחור, כפי שנסביר. נציג במאמר את תכונות הדפדפן המובנות שמכניסות קצת קסם של AI לגלישה באינטרנט.

מיקרוסופט הוסיפה יכולות בינה מלאכותית בכמה שיותר ממוצריה, ודפדפן ה-Edge משמש כחלון ראווה של מה שבינה מלאכותית יכולה להוסיף למחשוב היום-יומי. כדי לוודא שאתם יכולים לגשת לתכונות העדכניות ביותר, ודאו שהדפדפן שלכם מעודכן לגרסה העדכנית ביותר של Edge.

מה היכולות החדשות?

בפינה השמאלית העליונה של ממשק ה-Edge אתם אמורים לראות סמל של Bing. לחץ על זה כדי להתחיל באינטראקציה עם הצ’אטבוט של Bing AI, המופעל על ידי ChatGPT. תחת הכרטיסייה צ’אט, אתם יכולים להשתמש ב-Bing AI כפי שאתם מכירים מאלקסה או גוגל : שאל שאלה כדי לקבל תשובה או לבקש בקשה להשראה (כמו “הראה לי רעיונות למשחקי מסיבה לילדים בני 5”).

לאחר כל תשובה, תראו מקורות ברשת שמהם נלקח המידע, ואפשרות לצ’אט בוט לנסות שוב את תגובתו. תראו גם כמה חיפושים קשורים שאולי תרצו לנסות בהמשך, כדי להבהיר או להרחיב את התשובה שקיבלתם זה עתה. בחלק העליון של כל תגובה תוכלו לתת משוב חיובי או שלילי על כמה זה היה טוב, ותוכלו להעתיק את הטקסט למקלדת (לחיצה על שלוש הנקודות ואז על העתק).

לקבל תשובות שתואמות את הצרכים שלכם

סמל המטאטא הכחול בפינה השמאלית התחתונה מאפשר להתחיל נושא חדש, ובשלב זה תוכלו להגדיר את הטון של התגובה: יצירתי יותר, מאוזן יותר או מדויק יותר. אם ברצונכם ליצור טקסט (למייל או תזכיר, למשל), עבור ללשונית חיבור: הבוט מאפשר לבחור טון, פורמט ואורך, ולאחר מכן תוכלו להגדיר אותו פועל עם הנחיה למעלה ב- החלק העליון.

לדוגמה, נניח שאתם רוצים היסטוריה קצרה של הולנד, כתובה בנימה אינפורמטיבית. בצעו את הבחירות על המסך ולאחר מכן לחצו על צור טיוטה. בתחתית התגובה יש אפשרויות להעתקת הטקסט ללוח או לנסות את התגובה שוב, ותוכלו גם ללחוץ על הוסף לאתר אם ברצונכם להדביק את הטקסט במייל או בשדה טקסט.

יצירת תמונות

יש גם Image Creator מובנה ב-Microsoft Edge כעת. הוא מופעל על ידי טכנולוגיית DALL-E, והסמל עבורו אמור להופיע כמה פריטים למטה מסמל Bing בצד ימין – אם הוא לא שם, לחץ על כפתור + כדי להוסיף אותו לסרגל הצד. פתח את הכלי ותוכל לתאר את התמונה שאתם רוצים לראות או ללחוץ על הפתע אותי כדי ש-Edge ימציא משהו.

לאחר מספר שניות, תקבלו ארבע תמונות מוצעות. לחצו על כל אחד מהם כדי לראות מקרוב ולמצוא את האפשרויות לשיתוף, הורדה או שמירתם באוסף בתוך Edge. התמונות שנוצרו לאחרונה מוצגות בהמשך סרגל הצד, כך שתוכל לחזור אליהן אם תרצו, ויש גם את הכרטיסייה חקור רעיונות אם אתם זקוקים להשראה נוספת.

כל זה בחינם לשימוש, אם כי תקבלו רק מספר מסוים של “חיזוקים” בחודש, מה שהופך את תהליך יצירת אמנות הבינה המלאכותית למהיר יותר. אם נגמרו לך הבוסטים, אתם יכולים לקבל יותר באמצעות תוכנית התגמולים של Microsoft – אחרת כדאי להיות סבלניים יותר בהמתנה שהתמונות יחזרו.

אל תשארו מאחור. הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


תוכן עניינים

למקרה שפספסתם>>

easy-life-chatgpt
knowledge

4 דרכים שבהן ChatGPT מקל על חיי

chatgpt-tip-spliter
Cheatsheet

ChatGPT עושה חשבון – מגלה לכם כמה טיפ להשאיר ויחלק את החשבון בין החברים

אתם בכיוון הנכון 👑

הפוסט שצפיתם בו עכשיו הוא רק קצה הקרחון.
תחום ה-AI מתפתח במהירות מטורפת וכל יום יוצאים כלים חדשים שיכולים לשפר לכם את היעילות ולהגדיל לכם את השורה התחתונה.
הרשמו לניוזלטר וקבלו את העדכונים הכי מעניינים בתחום ישר למייל


יש קבוצת ווטסאפ ואתם מוזמנים!
בקבוצה אפשר לשאול, לשתף ולהתעדכן. כתבו את המייל שלכם ונשלח לכם קישור להצטרפות


אל תשארו מאחור 😱
הצטרפו ל 5,000+ חברים שמקבלים עדכונים וטיפים ישר למייל >>


דילוג לתוכן